Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiInwestycyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka usługowa w Zduńskiej Woli

Cena: 295 360 zł / działkę inwestycyjną

Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę, z przeznaczeniem na działalność usługową. Nieruchomość leży w Zduńskiej Woli - Nowe Miasto, przy ul. Jodłowej. Powierzchnia działki, nr 212/9, wynosi 1287 mkw.

Nieruchomość posiada niezbędne media, jak prąd i woda. Jest ogrodzona siatką, wraz z bramą przesuwną. Dojazd bezpośredni z drogi asfaltowej.


Działka ma nieregularny kształt czworoboku, gdzie poszczególne wymiary po obrysie to: od przodu - przy ulicy 25 m, lewa strona 46 m, od południa 45 m i po ukosie z prawej strony 38 m.

Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczona jest symbolem 48 U.
Podstawowe zapisy:
- maksymalna wysokość budynków: 2 kondygnacje naziemne, w tym poddasze użytkowe;
- dachy wielospadowe symetryczne o kącie nachylenia połaci 30o
- 45o. przy czym dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem 48U dopuszcza się dachy płaskie;

Ulica Jodłowa, przy której umiejscowiona jest opisywana działka, przeszła gruntowny remont, wzdłuż biegnie ciąg pieszo-rowerowy, jak również gazociąg i kanalizacja deszczowa. Droga łączy dojazd ze Zduńskiej Woli do osiedla Karsznice, oraz prowadzi do trasy S8. W pobliżu opisywanej działki znajduje się market spożywczy, myjnia samochodowa. 

Działka umiejscowiona jest poza centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie nie ma budynków jednorodzinnych.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, umówimy się na spotkanie, porozmawiamy o warunkach zakupu.

Sylwia Wojtczak 785 991 222
 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 22 dni
Rozpoczęcie: 16.04.2024, 22:24, zakończenie: 12.07.2024, 19:16

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


wojk

 785 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)