Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

O nas

Darmowy serwis ogłoszeniowy Zdunskowolak.pl skierowany jest do wszystkich, którzy na terenie powiatu chcą kupić lub sprzedać towary zarówno nowe jak i używane. Naszym głównym celem jest pomoc w handlu przedmiotami, których wartość lub gabaryty powodują, że sprzedaż w ogólnopolskich serwisach jest nieopłacalna czy też przed zakupem konieczne jest ich obejrzenie lub przetestowanie. Oprócz ofert sprzedażowych Zdunskowolak.pl daje również możliwość zamieszczania i przeglądania ofert dotyczących świadczenia usług (w tym wynajmu), rynku pracy (dam pracę, szukam pracy), kupię, szukam, zamienię oraz oddam za darmo.

Wszystko to oczywiście bez żadnych opłat oraz prowizji!

Wystawiać swoje oferty może każdy - firmy, sklepy jak również osoby prywatne, bez potrzeby logowania.
Aby moć korzystać z wszystkich funkcji serwisu należy się zarejestrować, a następnie zalogować.


Podoba Ci się pomysł darmowego serwisu ogłoszeniowego, tworzonego z myślą o mieszkańcach regionu i chciałbyś nam pomóc? Możesz to zrobić w bardzo prosty sposób: wspomnij o Zdunskowolak.pl swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom - osobiście czy też za pomocą serwisów społecznościowych!
Jeśli masz inne pomysły i możliwości, aby nas wesprzeć (np. możesz wywiesić w widocznym miejscu nasz banner czy plakat) zapraszamy do kontaktu.

Sprzedaż