Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoMotoryzacja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Naklejki Zdunskowolak.pl na samochód

Jeśli chcesz pomóc w promocji serwisu, przygotowaliśmy darmowe naklejki na samochód o treści Zdunskowolak.pl. Można je nakleić zarówno na szybę jak i karoserię samochodu, po ich usunięciu (np. w celu sprzedaży auta w przyszłości) i wyczyszczeniu lakieru nie zostanie żaden ślad.

  • Dostępne kolory: czarny, biały oraz niebieski.
  • Dostępne wymiary: 55 x 7 cm oraz 100 x 12 cm.

Kolor naklejki należy dobrać do koloru lakieru (jasny lakier - czarna naklejka, ciemny lakier - biała), na szybie najlepiej widoczny jest kolor biały.

Naklejki można odebrać po wcześniejszym umówieniu się (e-mail: kontakt@zdunskowolak.pl, tel: 43 656 93 63) przy ulicy Mickiewicza w Zduńskiej Woli.

Uwaga! Naklejki dostępne są za darmo, serwis Zdunskowolak.pl pokrywa koszty ich wykonania, prosimy więc: jeśli nie będą odpowiednio wykorzystane (np. samochód będzie w najbliższym czasie sprzedany czy lakierowany), nie narażaj nas na niepotrzebne koszty!

Ostatnie zmiany: 02.12.2018 14:04
Wygasa za 28 dni
Rozpoczęcie: 17.05.2016, 18:24, zakończenie: 16.01.2019, 11:25

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


zdunskowolak

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)