Wystaw za darmo Logowanie Rejestracja

Masz konto na Facebooku? Jeśli chcesz pomóc w rozwoju darmowego serwisu ogłoszeniowego możesz
udostępnić Zdunskowolak.pl oraz obserwować/polubić nasz profil FB - dziękujemy!

Mieszkanie 74m II piętro os. Południe

Cena: 490 000 zł / mieszkanie
do negocjacji

Sprzedam piękne mieszkanie  w bloku na osiedlu Południe. Mieszkanie posiada 4 pokoje i kuchnię,   Łazienka i toaleta osobno. Mieszkanie duże 74 m2, dodatkowo piwnica podwójna. Blok jest dwupiętrowy, mieszkanie jest na 2 piętrze z pięknym widokiem na park. Balkon typu loggia na całej szerokości salonu. Mieszkanie posiada świadectwo charakterystyki energetycznej. Wymienione okna, w trakcie całkowitego remontu. Na obecną  chwilę  położone płyty gipsowe, wymieniona instalacja elektryczna łącznie z internetem . Na obecnym etapie można przygotować mieszkanie pod wizualizację indywidualną przyszłego użytkownika w cenie.  Dodatkowe pytania i oględziny , proszę o kontakt. Zdjęcia poglądowe , na pierwszym zdjęciu układ mieszkania . Oferta prywatna.

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM5 (4 pokoje + kuchnia) i większe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wygasa za 30 dni
Rozpoczęcie: 06.08.2026, 00:21, zakończenie: 05.09.2026, 00:21

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


mirojan

 502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)