Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaAudio). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Radiomagnetofon MTC, DCR-1397CD

Cena: 90 zł / sztukę
do negocjacji

Sprzedaję dobre głośne radio z odtwarzaczem CD /sprawnym/ i jedną sprawną kieszenią magnetofonu kasetowego /druga niestety ma wyłamana/ pokrywę. Oba głośniki odłączane i w pełni sprawne. Ułamana antena teleskopowa nie wpływa na dobry odbiór. Może ktoś przywróci jej pełną użyteczność? Nawet teraz wspaniale przyda się na działce , w garażu lub podczas domowej imprezy.Lewa pokrywa magnetofonu zakrywa usterkę wyłamania. Zapraszam do zakupu bo warto.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 30.06.2024 13:51
Wygasa za 12 dni
Rozpoczęcie: 30.06.2024, 13:46, zakończenie: 30.07.2024, 13:46

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


fotografik47

 507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Czechy (gmina Zduńska Wola)