Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Sport, Zdrowie i UrodaSprzęt sportowySkating). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Rolki terenowe Powerslide XC Skeleton 43-49

Cena: 1 400 zł / sztukę
do negocjacji

Sprzedam rolki terenowe Powerslide XC Skeleton, używane kilka razy w idealnym stanie.

Powerslide XC Skeleton - doskonałe urządzenie treningowe przewidziane na dobre drogi i ścieżki w okresie nie wilgotnym/nie zimowym

Rolka terenowa dzięki swoje konstrukcji (w szczególności elementu okalającego kostkę) jest łatwiejsza w prowadzeniu. Użytkujący np. narty biegowe, nartorolki dużą część czasu poświęcają na umiejętność kontrolowania stopy - która wywodzi się z mięśni okalających kostkę. W wymienionym sprzęcie, element okalający kostkę w dużej mierze wyręcza użytkownika, dając szybciej efekt komfortowego poruszania się. Niestety nieodbyte lekcję kontroli stopy przez "świadomość kostki" odbiją się po przejściu na modele wszechstronne, prawdziwie terenowe - na oponie 200mm - gdzie na nowo będzie trzeba budować poczucie równowagi. 

Model XC Skeleton jest najlepszym sprzętem dla początkującego, który chce bez obciążania stawów, z uruchomieniem mięśni barków, pleców, rąk i nóg zacząć przygodę ze sportem Cross-Skating. Dzięki szerokiej rozmiarówce i możliwości jazdy w swoim obuwiu - łatwy do ewentualnego odsprzedania. 

- model S pasuje dzieciom 

- model L pasuje osobom o rozmiarze stopy: od 38 - 48 

XC Skeleton TRINITY oferuje większą kontrolę, lepszą równowagę w stosunku do inny nartorolek. Niestety jak to w przyrodzie (coś za coś), rolki mają również znaczne ograniczania w stosunku do nartorolek - są wolniejsze, mozolniejsze, mniej wszechstronne bo bez łożyska jednokierunkowego i ruchomej pięty - często trzeba będzie oceniać trasę (jej przebieg) wedle możliwości XC Skeleton. 

Powerslide XC Skeleton wyposażony jest w opatentowany 3-punktowy system mocowania/regulowania - TRINITY.

Wyrafinowany system zamykania oparty jest na dużej klapie z klamrami zapadkowymi na górze i w pozycji 45 stopni oraz klamrą zapadkową w obszarze palców, aby idealnie zablokować stopę i zapewnić doskonałe wsparcie.

Bezpieczeństwo jest zagwarantowane dzięki hamulcowi manetkowemu z aluminiowym stemplem.

Nowa rama Trinity ma długi rozstaw osi, który zapewnia płynną jazdę. Opony CST 150mm i nierdzewne łożyska Wicked dopełniają ten świetny pakiet rolek terenowych. Nośność rolki 120 kg (w ubraniu). XC Skeleton to idealna rolka do odkrywania nowych granic Twojej wydolności i możliwości. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 2 dni
Rozpoczęcie: 12.05.2024, 19:54, zakończenie: 22.06.2024, 22:22

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


lukasz2463

 663 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)