Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaPraca biurowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Oferta wygasła!

Izodom - jesteśmy liderem, producentem klocków do budowy budynków energooszczędnych, a jednocześnie firmą rodzinną, której wartości to: efektywność, rodzina, środowisko, współpraca i zaufanie. Jesteśmy stabilną organizacją, oferującą innowacyjne produkty i możliwość rozwoju kompetencji w przyjaznym środowisku.

Obecnie do naszego Działu Księgowości w Zduńskiej Woli szukamy osoby na stanowisko samodzielnej Księgowej/ samodzielnego Księgowego, która szuka stabilnego miejsca pracy i razem z nami będzie tworzyć przyjazną atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zależy nam na osobie, która jest ambitna i odpowiedzialna. Jest pasjonatem liczb, charakteryzuje się spostrzegawczością i skrupulatnością oraz nieustanną chęcią rozwoju – zarówno własnego, jak i firmy. Jeśli ten opis brzmi znajomo, to bardzo prawdopodobne, że szukamy właśnie Ciebie!

Twoje podstawowe zadania:

  • księgowanie dokumentów zakupu (krajowych i zagranicznych – WNT, import usług, import towarów),

  • uzgadnianie rejestrów zakupu z plikiem JPK,

  • prowadzenie ewidencji RMK, ŚT  i WNiP,

  • prowadzenie raportu kasowego (PLN i EUR),

  • rozliczanie zaliczek pracowników,

  • rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych (krajowych i zagranicznych),

  • księgowanie gotowych list płac,

  • księgowanie wybranych PK,

  • sporządzanie sprawozdań do GUS,

  • bieżąca analiza sald kont bilansowych i wynikowych oraz weryfikacja zapisów na kontach księgowych (wybrane konta),

  • udział w zamknięciu miesiąca oraz roku.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość lub pokrewne),

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku księgowym – pełna księgowość,

  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowości,

  • dobra znajomość programu Comarch Optima,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • odpowiedzialność, samodzielność  i zaangażowanie w realizowane zadania,

  • sumienność, dokładność, terminowość i dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dostęp do literatury fachowej oraz szkoleń,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji (6100-8400 zł brutto)

Rozpocznij karierę z pasją! Dołącz do pracodawcy, dla którego Twoje zdanie ma znaczenie i zależy mu na ludziach i środowisku.

CV proszę wysyłać na adres kariera@izodom.pl

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „IZODOM 2000 POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Zduńskiej Woli, ul. Ceramiczna 2A, który reprezentuje Prezes Zarządu Tomasz Wójcik;

2. Kontakt ze Specjalistą ds. Ochrony Danych Osobowych Lidią Wardęgą możliwy jest pod numerem adresem;

3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej rekrutacji i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.;

4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres tej rekrutacji i przyszłych rekrutacji, ale nie dłużej niż rok;

5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora Danych Osobowych dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody;

6. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;

7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 05.04.2024, 11:08, zakończenie: 19.04.2024, 11:08

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

KGizodom

 609 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)