Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaAudio). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Radiomagnetofon z CD

Cena: 110 zł / sztukę
do negocjacji

Odbiornik radiowy z magnetofonem kasetowym i CD marki TCM. Sprzęt używany ale sprawny. Radio działa w pełnym zakresie FM- do 108. odtwarza nagrania na kasetach i płytach CD /orginalnych nagrań/. Zasilanie 230W lub bateryjne. Posiada ślady użytkowania w postaci przytarć i rysek oraz ma brak końcówki anteny teleskopowej. Jakość dzwięku bardzo dobra. Dysponuje gniazdem na słuchawki oraz możliwością podbicia basów. Zapraszam do  osobistego sprawdzenia jakości odbioru i poznania stanu tego odbiornika. Nie wysyłam za tzw. pobraniem lecz po wpłacie na mój rachunek bankowy przy uwzględnieniu koszku przesyłki. Polecam szczególnie posiadaczom kaset magnetofonowych i płyt CD.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 15 dni
Rozpoczęcie: 02.04.2024, 17:43, zakończenie: 02.05.2024, 17:43

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


fotografik47

 507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Czechy (gmina Zduńska Wola)