Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaZwierzętaPsy). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wątrobiana suczka rasy Flat Coated Retriever

Oferta wygasła!

Cena: 4 400 zł / psa

Witajcie miłośnicy psów!

Mamy przyjemność ogłosić, że w naszej domowej hodowli dnia 17.03.2024r. pojawiły się urocze szczeniaki rasy Flat Coated Retriever, gotowe na przygody i miłość!

Flat Coated Retriever to doskonały towarzysz zarówno dla rodzin, jak i aktywnych singli. Ich szlachetna aparycja i przyjacielskie usposobienie sprawią, że będą idealnym dodatkiem do każdego domu.

Od pierwszych dni wykonujemy stymulacje neurologiczną. Suczka będzie socjalizowana i wychowana w dobrych warunkach. Zaopatrzona w atrakcyjną wyprawkę będzie gotowa zamieszkać w nowym domu. Dodatkową atrakcją dla osób chętnych jest kurs psiego przedszkola, który pomoże nam budować dobrą relację od pierwszych dni.

Rodzice wolni od dysplazji oraz chorób oczu.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.dogshavesoul.pl lub telefonicznie.

Aktualności z rozwoju szczeniąt i życia naszej hodowli będą umieszczane na Facebooku

Jeśli jesteś zainteresowany(a) posiadaniem wyjątkowego przyjaciela na całe życie, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 23.03.2024, 14:15, zakończenie: 06.04.2024, 15:15

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


marijann88

 733 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)