Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (MotoryzacjaMotocykle i skuteryMotorowery (zabytkowe)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Motorower Simson S51 po odbudowie stan fabrczny

Oferta wygasła!

Cena: 28 000 zł / motorower

Sprzedam fabrycznie nowego simsona S51.

Po zakupie nowego silnika  i masy innych cześci najwyższej jakości.

Na każdą jedną część dysponuję fakturami, rachunkami, paragonami.

Zarejestrowany, ubezpieczony, opłacony.

Obrotomierz, kontrolka długich kontrolka migaczy.

Aktuany przebieg 300  km.

Zduńska Wola woj. Łódzkie Możliwe pozostawienie innego simsona w rozliczeniu. Może być uszkodzony, niekompletny, zaniedbany. Warunek przyjęcia innego simsona w rozliczeniu to czytelny numer ramy, czytelna tabliczka znamionowa. Białe tablice rejestracyjne, nowy dowód rejestracyjny aktualny przegląd oraz OC i umowa z osobą widniejącą w dowodzie rejestracyjnym.Stan i wyposażenie obojętne.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 13.03.2024, 09:57, zakończenie: 12.04.2024, 10:57

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


piogrz1257

 609 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)

Informacje dodatkowe

  • Piotr Grzech