Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (MotoryzacjaMotocykle i skuteryMotorowery (zabytkowe)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Fabrycznie nowy Simson S51 Zduńska Wola piękny

Oferta wygasła!

Cena: 28 000 zł / motorower

Sprzedam fabrycznie nowego simsona S51.

Po zakupie nowego silnika z Niemiec i masy innych cześci najwyższej jakości.

Na każdą jedną część dysponuję fakturami, rachunkami, paragonami.

Zarejestrowany, ubezpieczony, opłacony.

Obrotomierz, kontrolka długich kontrolka migaczy.

Aktuany przebieg 6 km.

Zduńska Wola woj. Łódzkie Możliwe pozostawienie innego simsona w rozliczeniu. Może być uszkodzony, niekompletny, zaniedbany. Warunek przyjęcia innego simsona w rozliczeniu to czytelny numer ramy, czytelna tabliczka znamionowa. Białe tablice rejestracyjne, nowy dowód rejestracyjny aktualny przegląd oraz OC i umowa z osobą widniejącą w dowodzie rejestracyjnym.Stan i wyposażenie obojętne.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 13.03.2024, 09:51, zakończenie: 12.04.2024, 10:51

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


piogrz1257

 609 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)

Informacje dodatkowe

  • Piotr Grzech