Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaTelewizja i videoOdtwarzacze i dekodery). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Odtwarzacz DVD DENVER 7302

Cena: 129 zł / sztukę

SPRZEDAM W 100% SPRAWNY ODTWARZACZ DVD DENVER 7302.

W komplecie pilot z nowymi bateriami.

Odtwarza DVD (np. filmy, koncerty) , MP3 , JPG .

Odtwarzanie: DVD-Video, Video CD, MP3 CD, Picture CD (JPEG) Kompatybilność z płytami: DVD + R, DVD-R, DVD + RW, DVD-RW, CD, CD-R, CD-RW Technologia zastosowania:     System video: NTSC/PAL Obsługa formatu obrazu TV 4:3 i 16:9 System video:   NTSC/PAL Złącza: złącze SCART, złącze koncentryczne, Y / Cr / Cb złącza, port S-Video

Na komputerze też wiadomo można oglądać filmy jednakże koncerty, filmy na tym odtwarzaczu wyglądają znacznie lepiej ponieważ to sprzęt typowo przystosowany do tego celu jeśli chodzi o proporcje obrazu i jego jakość.

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 17.06.2024 16:06
Wygasa za 28 dni
Rozpoczęcie: 03.01.2024, 22:20, zakończenie: 15.08.2024, 16:20

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


jubillux

 782 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (cały powiat)