Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Doradca Klienta - branża budowlana

Oferta wygasła!

Izodom to nie tylko firma, to wartości, którymi się kierujemy. Jesteśmy stabilną organizacją, dającą możliwość rozwoju w przyjaznym środowisku dla ludzi, którzy są pełni pasji.

Jeśli jesteś gotowa/y na wyzwanie, kochasz koordynować zadania i wyznaczasz ambitne cele, to możemy być dla siebie stworzeni! Dołącz do nas i razem kreujmy nową erę w budownictwie energooszczędnym!

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż klocków do budowy domów energooszczędnych: Twój główny cel – sprzedaż rozwiązań w technologii Izodom do budowy domów energooszczędnych i pasywnych w oparciu o sprzedaż doradczą

  • Zarządzanie Relacjami: Koordynacja współpracy między Klientami indywidualnymi a Wykonawcami z bazy Izodomu

  • Rozwój Współpracy: nawiązywanie nowych relacji biznesowych z Wykonawcami do obsługi Klientów indywidualnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: Wieloletnie doświadczenie w budownictwie to Twój największy atut w połączniu z umiejętnością czytania dokumentacji technicznej i rozumieneim języka projektów budowlanych.

  • Koordynacja Zespołu Zadań: Umiesz efektywnie koordynować prace z różnych obszarów, łącząc je w logiczną całość.

  • Słuchanie i Reagowanie: Twoja wrażliwość na potrzeby Klientów sprawia, że oferujesz im dokładnie to, czego potrzebują.

  • Negocjacje i Determinacja: Silne umiejętności interpersonalne, zdolności negocjacyjne i determinacja w osiąganiu celów sprzedażowych, to Twój sposób na sukces.

  • Samodzielność i Inicjatywa: Potrafisz pracować samodzielnie, organizując swoją pracę zgodnie z założonymi celami.

To oferujemy

  • Stabilność i Rozwój: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także szkolenia rozwijające Twoje kompetencje zawodowe i techniczne.

  • Karierę w Izodomie: Możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy z obszaru budownictwa energooszczędnego i pasywnego oraz perspektywa rozwoju zawodowego.

  • Pracę w Biurze: Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 10-18.

  • Wynagrodzenie i Nagrody: Stabilne wynagrodzenie oraz dodatkowa premia zależna od wyników całego działu.

  • Pracę w Przyjaznym Środowisku: Twój nowy zespół to doświadczeni profesjonaliści, którzy doceniają innowacyjne pomysły i zaangażowanie.

Rozpocznij karierę z pasją! Dołącz do pracodawcy, dla którego Twoje zdanie ma znaczenie i zależy mu na ludziach i środowisku.

Aplikuj już teraz wysyłając cv na kariera@izodom.pl i bądź częścią naszej ekscytującej podróży!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 13.12.2023, 10:32, zakończenie: 01.03.2024, 12:07

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

KGizodom

 609 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)

Informacje dodatkowe

  • CV proszę wysyłać na adres kariera@izodom.pl