Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaZwierzętaPsy). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Owczarek Niemiecki Wyszkolony

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Cena: 3 500 zł / psa

Owczarek Niemiecki długowłosy ur.09.06.2023r. Pies jest bardzo przyjazny, wysocjalizowany, nie sprawia problemów na spacerach czy też w domu. Od początku był szkolony, reaguje bardzo dobrze na kliker i robi różnego typu ćwiczenia z posłuszeństwa (przywołanie, siad, waruj, stój),Wykonwane ćwiczenia widać na załączonym filmie. Nauczony jest również odpoczywać w kenelu, gdzie się bez problemu uspokaja. Chętnych zapraszam po więcej informacji telefonicznie. Pies jest zdrowy posiada wszystkie szczepienia i dokumenty. Psa sprzedaje wraz z obsługą i całym przeszkoleniem dla nowego właściciela. Jest gotowy do zamieszkania w nowym domu. :)

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć
lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.

Rozpoczęcie: 10.10.2023, 10:52, zakończenie: 24.11.2023 17:07

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


marijann88

 733 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)