Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM3 (2 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Mieszkanie w Zduńskiej Woli

Oferta wygasła.

Cena: 260 000 zł / mieszkanie m3
do negocjacji

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,21 m2. Zlokalizowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku (bez windy). Położone jest Zduńskiej Woli przy ul. Łaskiej 8.

W skład nieruchomości wchodzą:
- kuchnia
- salon
- pokój
- łazienka
- przedpokój
- 2 balkony
- piwnica
- komórka lokatorska

Mieszkanie sprzedawane jest bez mebli, co daje nam możliwość własnej aranżacji i dopasowania wnętrza do swoich preferencji, to doskonałe warunki do możliwości pełnego wykorzystania swojej kreatywności i wizji, tworząc wymarzone wnętrze bez ograniczeń.

Kuchnia to miejsce do tworzenia smakowitych dań i eksperymentowania z kulinarnymi pasjami. Bez mebli, staje się ona pustym płótnem, które czeka na osobisty dotyk, wyobraźnię, projekt i urządzenie według własnych potrzeb, meble, sprzęty AGD oraz dodatki doskonale oddadzą styl i funkcjonalność, jakim jest serce domu, gdzie nie tylko przygotujesz pyszne posiłki, ale również spędzisz chwile w towarzystwie bliskich i przyjaciół.

Salon umożliwia własne wizje i twórcze pomysły, by stworzyć wygodną strefę wypoczynkową, do pracy lub relaksu. Osobiste dodatki, obrazy i dekoracje nadają mu charakteru i osobowości. W tej przestrzeni odkrywasz kreatywność i chęć tworzenia niepowtarzalnego, przyjaznego salonu, w którym tworzą się wyjątkowe wspomnienia.

Pokój dostosowany jest do indywidualnych potrzeb. Przez okna niezakłócające przez żaluzje czy zasłony wpada mnóstwo naturalnego światła, tworząc przy tym przyjazną atmosferę. W tym pustym pokoju, oplątanym ciszą, znajduje się energia twórcza do tworzenia własnej historii. 

Łazienka to spokojna cisza kontra odgłosy kropli wody, każdy element ma swoją rolę i razem tworzy harmonijną symfonię relaksu i odprężenie. Zapewnia przyjemne schronienie po ciężkim dniu. To miejsce, gdzie zmysły znają tylko spokój i relaks, a kąpiel jest jak oczyszczający rytuał dla duszy.

Przedpokój pobudza uczucie nadziei i ekscytacji, gdy staje się przedsionkiem pełnym niespodzianek. To początek nowej przygody, które otwiera drzwi do innych pomieszczeń i  innych możliwości. 

Balkony po dwóch stronach mieszkania rozświetlają przestrzeń. Wizualne kontrasty i zmysłowe bodźce, jakie oferują te dwa balkony, sprawiają, że mieszkanie nabiera głębi i charakteru. To jak dwie dusze, które równocześnie oddychają, tworząc harmonie

Piwnica i komórka lokatorska jest jak magiczny labirynt, pełen możliwości. Osobna przestrzeń pozwala na przechowywanie rzeczy, bez potrzeby trzymania ich w mieszkaniu.

Wznoszący się wysoko w niebo budynek wybudowany w 1965 roku z cegły, budzi poczucie majestatu i solidności. 

Atmosfera okolicy to rozwijające się tętniące życiem centrum miasta. Spacerując po okolicy, można dostrzec różnorodne sceny i zdarzenia, które tworzą barwny obraz codziennego życia. Przystanki autobusowe i stacje rowerów miejskich, umożliwiają szybkie i wygodne poruszanie się po mieście. 

Czynsz miesięczny wynosi 547 zł. Budynek wspierany jest przez wspólnotę mieszkaniową. Mieszkanie posiada czystą dokumentacje i nadaję się także do nabycia przez kredyt.

To mieszkanie oferuje wiele możliwości aranżacyjnych i własnej kreatywności, idealne miejsce do tworzenia wymarzonego wnętrza. Skontaktuj się już teraz, aby poznać więcej szczegółów i zamienić to puste płótno na swoje wymarzone wnętrze!


Sylwia Wojtczak 785 991 222

Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): 120.98 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): 217.69 kWh/(m2 · rok).
Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): 282.99 kWh/(m2 · rok).
Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): 0.07 s CO2/(m2 · rok).
Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową (U OZE): 0.00 %.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć
lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.

Rozpoczęcie: 20.09.2023, 21:48, zakończenie: 21.11.2023, 10:06

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


wojk

 785 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)