Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaZwierzętaKoty). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sfinksik Kanadyjski BOSTON chłopaczek

Cena: 2 900 zł / kota
do negocjacji

W mojej małej domowej hodowli 25 lipca 2023 przyszedł na świat piękny i zdrowy Sfinksik Kanadyjski
chłopak o imieniu Boston po pięknych rodzicach. Rodzicami zostali kotka Mia z hodowli Myleami*PL z SWKiPR i kocur Figaro z hodowli Figaro*PL z SKWiPR.
Kładę duży nacisk na socjalizację, dlatego też maluch spędza czas wspólnie ze swoim rodzeństwem jak i z ludźmi. Dbam o jego rozwój emocjonalny już od pierwszych dni życia. Jest przyzwyczajony do dźwięków sprzętów domowych. Maluch jest strasznym pieszczochem i mruczkiem, domaga się zabawy i bliskości. Jest bardzo wesoły, uwielbia psoty i zabawy. Większość dnia zajmuje mu gonitwa za piłeczkami, piórkami oraz myszkami, co sprawia mu niesamowitą radość. Mały jak i jego Mama karmiony jest specjalnie przystosowanymi karmami dzięki czemu ma mnóstwo energii i rośnie wzorowo.
Kotek posiada rodowód stowarzyszenia SWKiPR, które jest członkiem World Kennel Union (WKU).
Gotowy do opuszczenia hodowli będzie w okolicach listopada 2023r.

Od chwili narodzin jest pod stałą opieką weterynaryjną.
W dniu odbioru maluszek będzie odrobaczony, zaszczepiony przeciw chorobom zakaźnym i będzie posiadał czip identyfikacyjny. Do nowego domu zabiorze rodowód, książeczkę zdrowia oraz wyprawkę wraz ze swoją ulubioną zabawką, aby maluch łatwiej się zaaklimatyzował w nowym domku. Będzie nauczony samodzielnego jedzenia, korzystania z kuwety oraz drapaka.
Zachęcam do spotkania i wyboru wspaniałego przyjaciela na dłuuugie lata.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku.
Na dwóch ostatnich zdjęciach Mama i Tato maluszka.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Wygasa za 6 dni
Rozpoczęcie: 11.09.2023, 08:34, zakończenie: 11.10.2023, 08:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Mylea

  782 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)