Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaZwierzętaKoty). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sfinks Kanadyjski BOSTON Kochany Urwisek

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Cena: 2 000 zł / kota
do negocjacji

W mojej małej domowej hodowli 25 lipca 2023 przyszedł na świat piękny i zdrowy Sfinksik Kanadyjski
chłopak o imieniu Boston po pięknych rodzicach. Rodzicami zostali kotka Mia z hodowli Myleami*PL z SWKiPR i kocur Figaro z hodowli Figaro*PL z SKWiPR.
Od chwili narodzin jest pod stałą opieką weterynaryjną.
W dniu odbioru maluszek będzie odrobaczony, zaszczepiony przeciw chorobom zakaźnym i będzie posiadał czip identyfikacyjny. Do nowego domu zabiorze rodowód, książeczkę zdrowia oraz wyprawkę wraz ze swoją ulubioną zabawką, aby maluch łatwiej się zaaklimatyzował w nowym domku. Będzie nauczony samodzielnego jedzenia, korzystania z kuwety oraz drapaka.
Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku.
Na dwóch ostatnich zdjęciach Mama i Tato maluszka.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 11.09.2023, 08:34, zakończenie: 18.12.2023 14:43

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Mylea

 782 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)