Zatrudnię Elektromechanika

Poszukujemy pracownika na stanowisko elektromechanika w dziale utrzymania ruchu

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe utrzymanie ciągłości pracy zakładu produkcyjnego – usuwanie awarii, działania prewencyjne;
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń;
  • Monitorowanie i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne oraz inne materiały
  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania zdolności produkcyjnych maszyn,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie: mechaniczne, elektryczne
  • Uprawnienia Energetyczne SEP Grupa 1 do 1kV w zakresie eksploatacji;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata;
  • Wiedza oraz umiejętności praktyczne z zakresu pneumatyki i systemów automatyki przemysłowej;
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym -ruch ciągły
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy elektryczne, rysunki techniczne);
  • Praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn;
  • Umiejętność pracy w zespole, przedsiębiorczość i inicjatywa;
  • Znajomość zagadnień TPM

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wiedza z zakresu produkcji stolarki PCV
  • Uprawnienia Energetyczne SEP grupa 2 w zakresie eksploatacji
  • Znajomość oprogramowania typu CAD, CAM, CMMS
  • Umiejętność diagnozowania sterowników PLC (BECKHOFF, OMRON);

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
  • Premię uznaniową;
  • Kartę MultiSport z dofinansowaniem;
  • Pakiet ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą:

„Oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną udostępnioną przez BUDVAR Centrum Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako administratora danych oraz że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV przez BUDVAR Centrum Sp. z o.o. w celu realizacji procesu niniejszej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji przez okres 12 miesięcy.”

b_slipek

 665 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)