Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiGrunty rolne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka rolno-budowlana w miejscowości Jeziorko

Cena: 110 000 zł / działkę rolną

Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka rolno - budowlana o powierzchni 1,1000 ha usytuowana w miejscowości Jeziorko, gmina Zapolice.

Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o szerokości ok. 33 m przy drodze o nawierzchni asfaltowej. Teren działki nieogrodzony.

Media: woda na działće, prąd w drodze.

Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Zapolice działka oznaczona jest jako tereny osadnictwa wiejskiego (ok. 80 m w głąb działki) – funkcja podstawowa;  zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, usługi lokalne, tereny zabudowy rekreacyjnej - funkcja uzupełniająca; tereny rolne; tereny trwałych użytków zielonych.

Użytki: RIVa - 0,1800 ha, RV - 0,220 ha, RVI - 0,2800 ha, ŁVI - 0,0900 ha, LsVI - 0,0600 ha, N - 0,2700 ha.

W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, działki niezabudowane, tereny rolne i leśne.

Zapraszamy do obejrzenia !

Gwarancja bezpiecznej transakcji!

Wynagrodzenie biura pokrywa tylko sprzedający.

Jesteśmy z Tobą od momentu zaprezentowania nieruchomości, przez całą transakcję aż do jej wydania.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt pod nr tel. +48 793-255-888

Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej nieruchomości była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Ze względu jednak na okoliczność, iż pochodzi ona od osób trzecich i nie zawsze da się zweryfikować BOCIAN NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za jej dokładność, kompletność i aktualność. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Ostatnie zmiany: 17.03.2023 13:23
Wygasa za 23 dni
Rozpoczęcie: 17.03.2023, 09:59, zakończenie: 16.04.2023, 10:59

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


BOCIAN_NIERUCHOMOSCI

Lokalizacja

  • Jeziorko (gmina Zapolice)