Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Telefony i KomputeryAkcesoria komputerowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Modem i router ODU-IDU 300

Cena: 300 zł / sztukę
do negocjacji

Używany, wpełni sprawy, kompletny (modem zewnętrzny+ uchwyt montażowy, router wew + zailacz) zestaw bez SIMLOCK

Opis producenta:

"Zestaw Internetu Domowego 300

Unikalny na rynku Zestaw Internetu Domowego 300 składa się z dwóch urządzeń: zewnętrznego modemu z obsługą LTE oraz LTE Advanced, który pozwała pobierać dane z szybkością do 300 Mb/s oraz domowego routera Wi-Fi, rozprowadzającego Internet po wszystkich pomieszczeniach w domu. Modem zewnętrzny jest instalowany na zewnątrz budynku, a sygnał jest doprowadzany do routera Wi-Fi znajdującego w domu za pomocą kabla koncentrycznego, co jest unikalnym rozwiązaniem. Zestaw Internetu Domowego 300 może być zainstalowany niezależnie lub zintegrowany z istniejącą już instalacją antenową telewizji satelitarnej lub naziemnej, co ogranicza liczbę kabli doprowadzanych do domu

3 razy większy obszar zasięgu

Zastosowanie modemu LTE, który umieszcza się na zewnątrz budynku, pozwala zwiększyć siłę odbieranego sygnału poprzez wyeliminowanie tłumienia przez ściany i inne elementy konstrukcyjne, a tym samym znacznie poprawić zasięg działania usługi. Montaż na wysokości może zmniejszyć wpływ niektórych przeszkód terenowych, np. wysokich budynków lub wzniesień w okolicy. Dzięki temu możemy korzystać z Internetu LTE o możliwie najwyższych parametrach w tej lokalizacji.

LTE Advanced

Zestaw obsługuje technologię LTE Advanced na pobieranie danych z szybkość do 300 Mb/s oraz wysyłanie z szybkością do 50 Mb/s.

Wi-Fi

Do udostępnienia Internetu wewnątrz domu lub mieszkania służy router Wi-Fi IDU-300. Router posiada 4 porty LAN, przez co umożliwia podłączenie urządzeń zewnętrznych, takich jak dekoder STB czy komputer PC poprzez kabel Ethernet, oraz łączność Wi-Fi umożliwiając podłączenie urządzeń bezprzewodowych takich jak smartfon czy tablet."

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 03.02.2024 17:36
Wygasa za 10 dni
Rozpoczęcie: 06.01.2023, 17:27, zakończenie: 04.03.2024, 17:35

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


BoLi

 603 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (cały powiat)