Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoUsługi kompleksowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

BUDOWA DOMÓW NA KAŻDYM ETAPIE – GWARANCJA CENY

Firma ogólnobudowlana KTH Budownictwo o ugruntowanej pozycji na rynku zrealizuje budowę domu od podstaw pod klucz. Zajmujemy się budową domów na każdym etapie tego skomplikowanego procesu:

- ustanowienie nadzoru kierownika budowy

- wytyczenie budynku

- prace ziemne

- fundamenty

- prace murarskie (ceramika, Ytong, keramzyt)

- prace żelbetowe

- konstrukcja dachów

- pokrycie dachów (blacha, dachówka)

- wstawianie stolarki okiennej oraz drzwiowej (PVC, aluminium)

- instalacje elektryczne

- instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, wentylacji oraz klimatyzacji

- tynki wewnętrzne

- wylewki

- docieplenia budynków

- elewacje

- przyłącza

- ogrodzenia

- podjazdy

- wykończenie wnętrz

Z reguły przeprowadzamy Klientów od początku do końca drogi do wymarzonego domu. Jeśli natomiast potrzebują Państwo ekipy do jednego z wymienionych etapów lub przebudowy/rozbudowy istniejącego budynku również zapraszamy do kontaktu.

Realizujemy pomysły naszych Klientów w zakresie możliwości technicznych ich wykonania. Współpracujemy także z projektantami budynków i wnętrz, których zadaniem jest poznanie potrzeb Klienta i usystematyzowanie ich w indywidualnym projekcie według założonego budżetu.

Po zapoznaniu się z Państwa potrzebami i dostarczeniu nam dokumentacji technicznej planowanych prac przygotowujemy wycenę ustalonego zakresu. Po akceptacji przedstawionej przez nas oferty podpisujemy umowę, która zobowiązuje nas do utrzymania ceny przedstawionej w ofercie.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 24.08.2023 12:09
Wygasa za 10 dni
Rozpoczęcie: 05.01.2023, 15:41, zakończenie: 27.07.2024, 15:10

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


kthbudownictwo

 501 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (cały powiat)