Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaTelewizja i videoTelewizory). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

TV Sony 20cali - piękny kolor

Cena: 65 zł / telewizor
do negocjacji

Mam do sprzedania mały 20 calowy TV Sony, który świetnie odbiera z dekoderem DVB-T2. Telewizorek ma bardzo ładne, ciepłe kolory i jako już klasyk może umilić czas tym najmłodszym ale też starszym osobom. Porównywałem z płaskim LG i obraz jest o wiele,wiele lepszy. Zachęcam zainteresowanych tanim ale zupełnie super dobrze odbierajacym programy telewizyjne.  Zapraszam do zakupu do mniejszych pomieszczeń, dla dzieci, na działkę lub dyżurkę.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 19.06.2024 10:21
Wygasa za 7 dni
Rozpoczęcie: 13.12.2022, 12:05, zakończenie: 25.07.2024, 14:54

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


fotografik47

 507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Czechy (gmina Zduńska Wola)