Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Przedstawiciel handlowy

Oferta wygasła!

Firma Workplast Sp  z o.o.poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego

Zakres obowiązków:

·         aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych

·         współpraca z dotychczasowymi klientami Firmy na wyznaczonym terenie działania

·         realizacja celów sprzedażowych

·         przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych, prowadzenie negocjacji

·         raportowanie prowadzonych działań handlowych i wyników sprzedażowych

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu mechaniki

·         praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji

·         zorientowanie na realizację celów sprzedażowych

·         bardzo dobra organizacja pracy własnej

·         gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

·         bardzo dobra znajomość obsługi komputera

·         znajomość branży będzie dodatkowym atutem

·         prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

·         atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

·         narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań

·         możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@workplast.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 24.10.2022, 13:45, zakończenie: 25.01.2023, 08:15

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Workplast

 730 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)