Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoArchitektura i geodezja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Architekt - projekty budowlane

Oferta wygasła!

Prowadzę działalność zajmującą się projektowaniem architektury. Mam wieloletnie doświadczenie przy w
wykonywaniu zarówno projektów budynków usługowych, produkcyjnych jak i mieszkalnych. Posiadam certyfikat Mistrza Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego uznawany przez Niemiecki i Polski Instytut Budownictwa Pasywnego. Staram się wprowadzać innowacyjne i energooszczędne rozwiązania w swoich projektach. Pamiętaj, że dobrze opracowany projekt to oszczędność czasu i pieniędzy na budowie. Zapraszam do współpracy.mgr inż. arch. Maciej Mikołajczyk.

  • Indywidualne projekty domów, adaptacje gotowych projektów, domy do 70 mkw bez pozwolenia
  • Projekty budynków pasywnych i energooszczędnych - pasywność potwierdzona certyfikatem PHI
  • Nowoczesne rozwiązania projektowe - partner technologii 3E - ścian jednowarstwowych z perlitu
  • Projekty budynków usługowych, w tym budynki przemysłowe, hale magazynowe itp. 

 

www architekturamikolajczyk.pl

Planujesz rozwój swojej inwestycji? Chcesz uzyskać zwolnienie z podatku na 15 lat? Połącz wykonanie projektu budowlanego z uzyskaniem ulgi podatkowej. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy wspólnie o możliwościach. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 26.08.2022, 15:59, zakończenie: 06.09.2023, 09:36

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Tajwan

 501 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Możliwa współpraca online.