Mawo Technology zatrudni magazyniera

Oferta wygasła!

Firma Mawo Technology S.Manicki M.Wojtasik spółka jawna
zatrudni na stanowisko magazynier.

Zakres obowiązków:
– kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem klienta w celu przygotowania do wysyłki,
– właściwe zabezpieczenie towaru i przygotowanie go do załadunku,
– etykietowanie paczek do wysyłki,
– przyjmowanie dostaw oraz kontrola zgodności jakościowej i ilościowej,
– nadzór i kontrola stanu magazynowego.

Nasze wymagania:

Szukamy osoby odpowiedzialnej, dokładnej i rzetelnej. Zależy nam na stałej współpracy.
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz prawo jazdy kat. B- doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5 t.

Oferujemy:
-Pracę w dobrej atmosferze,
– Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią
– Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV na adres: ksiegowosc@mawotechnology.com

Prosimy o wpisanie w CV jednej z poniższych klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez MAWO Technology S.Manicki M.Wojtasik spółka jawna z siedzibą w Zduńskiej Woli przy ul. Andrzeja Struga 13/15, na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.
LUB:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez MAWO Technology S.Manicki M.Wojtasik spółka jawna z siedzibą w Zduńskiej Woli przy ul. Andrzeja Struga 13/15 na potrzeby obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.

Mawo

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)