Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościDomyBliźniaki i szeregowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Mieszkanie 2 poziomowe w domku 2 rodzinnym

Cena: 360 000 zł / nieruchomość

W sierpniu ub roku mąż zachorował i przez ostatnie 7 m-cy przeszedł już 3 operacje nowotwora , wszystkie prace ogrodowe stały się dla nas problemem, jak i trudność wchodzenia po schodach. Dlatego sprzedajemy nasze królestwo i oferujemy do sprzedaży samodzielne komfortowe mieszkanie 60 m2, dwu poziomowe w domu 2 rodzinnym. Mieszkanie posiada osobne wejście, wjazd, bramę wjazdową i jest kompletnie odgrodzone od sąsiadów. Oczywiście odrębna księga wieczysta.Można je określić 3 słowami: cicho, romantycznie i luksusowo. Mamy działkę ogrodzoną 245 m2, automatyczna brama, video domofon kolor, internet światłowód ,50 drzewek ozdobnych wys. ponad 2 m ,2 tarasy, kostka na podjeździe, voliera dla naszej kotki Tosi, 2 domki narzędziowe. W ogrodzie znajdują się 2 pergole i oświetlenie solarne, bez kosztowe. Kompletny remont domu w 2019 : docieplenie dachu piano-pur, okna dachowe x 2 z roletami, ogrzewanie podłogowe na całości, łazienka z toaletą na parterze z prysznicem z deszczownicą i odpływem liniowym także z oknem, oraz kabinę firmy Radaway z powłoką easy clean, natomiast na piętrze odrębna toaleta .Roleta elektryczna na tarasie, nowa instalacja co, wody, kanalizacja i elektryczna,- siła, docieplenie i elewacja ( 2020r) energooszczędne antywłamaniowe drzwi wejściowe, klimatyzator, rekuperacja, ogrzewanie i ciepła woda - pompa ciepła ( roczny koszt 1400 zł ) .Wiata na samochód, boks do segregacji odpadów, . ponadto zbiorniki do zbierania deszczówki. Wszystkie urządzenia AGD, meble kuchenne wraz z wyspą są nowe., a w przedpokoju szafa na buty z ogromną ilością miejca dla pani domu, a w ogrodzie  obrotowa suszarka ze 140 m sznura z automatycznym składaniem. Chetnie pokażę całe mieszkanie jesli posiadasz aplikację WhatsApp w przekazie video.

  Uwaga w grę wchodzi także możliwość zamiany na mieszkanie 45-50 m tylko 1 piętro z balkonem,  na terenie Polski.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Ostatnie zmiany: 01.07.2022 11:33
Wygasa za 26 dni
Rozpoczęcie: 04.09.2021, 19:46, zakończenie: 31.07.2022, 11:33

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


pietromarko

  790 [pokaż]

Lokalizacja

  • Izabelów (gmina Zduńska Wola)

Informacje dodatkowe

  • Proszę dzwonić między godz.9 -18.