Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiInwestycyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Grunt inwestycyjny przy ul. Sieradzkiej w ZDW

Cena: 265 000 zł / działkę inwestycyjną
do negocjacji

Do sprzedania grunt inwestycyjny o pow. 528 m.kw. położony przy ul. Sieradzkiej w Zduńskiej Woli zabudowany budynkiem handlowo – usługowym.

NIEDUŻA NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA W ATRAKCYJNEJ CENIE !!!

Budynek murowany, parterowy z lat 90-tych o wymiarach zewnętrznych 4,75 x 25,00 do zaadoptowania na dowolne usługi oraz przy zachowaniu obecnego układu pomieszczeń - z możliwością prowadzenia dwóch niezależnych działalności.

Nieduża część sprzedażowa z wejściem bezpośrednio z ulicy Sieradzkiej i pracownią znajdującą się na poziomie -1 (doświetlona światłem dziennym) powiększona organizacyjnie o pomieszczenia socjalne oraz druga część budynku z niezależnym lokalem użytkowym (oddzielne wejście).

Możliwość parkowania przed nieruchomością oraz stworzenia miejsc parkingowych dla klientów na terenie posesji.

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wskazującego na tym obszarze tereny zabudowy mieszkaniowej śródmiejskiej uzupełnione o funkcję usługową zamykającą się w granicach działki bez uciążliwości dla otoczenia! 

 

 

WYNAGRODZENIE      BIURA      POKRYWA      SPRZEDAJĄCY. 

 

Skorzystaj z naszej ponad 10-letniej znajomości lokalnego rynku nieruchomości oraz doświadczenia naszych partnerów kredytowych i ubezpieczeniowych.

Razem znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze oferty na rynku. 

By to sprawdzić wystarczyć sięgnąć po telefon i umówić się na prezentację.

 
Doradca prowadzący ofertę:

Natalia Piotrowska
kom. 502 666 060
tel. 43 827 50 50

PIOTROWSKA NIERUCHOMOŚCI

ul. Jana Pawła II 84J, 98-200 Sieradz

e-mail: biuro@piotrowskanieruchomosci.pl

www.piotrowskanieruchomosci.pl

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011).
Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej nieruchomości była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez pisemnego zezwolenia jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Ostatnie zmiany: 25.08.2021 10:16
Wygasa za 29 dni
Rozpoczęcie: 25.08.2021, 10:15, zakończenie: 10.09.2022, 14:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


PIOTROWSKA

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)