Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dla DzieciZabawki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Motocykl i stacja obsługi samochodów

Cena: 60 zł / sztukę

Sprzedam używane, czyste zabawki widoczne na zdjęciach . Ten duży samochód wywrotka już sprzedany, ale pozostałe zabawki są do nabycia. Zapraszam do ich zakupu jak też innych zabawek pokazanych na zdjęciach i tańszych . Stacja obsługi samochodów Bosch firmy Klein jest zabawka edukacyjną dla dzieci powyżej 3 lat. W zestawie jest niebiesko biały, skręcany kabriolet, myjnia z ruchomymi szczotkami, a także stanowiskiem z podnośnikiem. Jest też duży motocykl na stopkach z bagażnikiem. Zapraszam do obejrzenia i zakupu. Cena dotyczy stacji obsługi - motocykl 25zł. Całość do negocjacji bo warto dziecku zrobić fajny prezent. Zapraszam.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Ostatnie zmiany: 25.11.2022 17:54
Wygasa za 26 dni
Rozpoczęcie: 17.07.2021, 19:16, zakończenie: 04.01.2023, 18:32

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


fotografik47

  507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)