Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Lokal handlowo-usługowy

Wynajmę lokal handlowo-usługowy w bardzo dobrej lokalizacji (Łaska 46, budynek "Lokatora", w którym mieszczą się między innymi Rossmann, PKO BP, ING - naprzeciwko Zespołu Szkół Elektronicznych), o powierzchni 65 m2, składający się z dużego pomieszczenia i toalety przeznaczonych dla klientów oraz zaplecza (obecnie kuchnia, magazynek i toaleta dla pracowników).

Do tej pory w lokalu prowadzono działalność gastronomiczną, jednak istnieje możliwość adaptacji wnętrza do działalności o innym charakterze.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 15.09.2020, 21:51, zakończenie: 15.10.2020, 21:51

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


ebul

  721 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)

Informacje dodatkowe

  • koszt wynajmu 3299 zł (w cenie wynajmu czynsz, woda i internet)