Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem pozostałych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Garaże, stanowiska do wynajęcia, magazyny, ZDW

MAGAZYNY I MIEJSCA PARKINGOWE DO WYNAJĘCIA !!!

Działka pod wynajem stanowisk parkingowych-garaże, przechowalnie na sprzęty motorowe, rzeczy użytkowe lub wszelkiego innego rodzaju przedmioty, które chcieliby Państwo zeskładować. Lokalizacja działki w pobliżu bazaru handlowego w obrębie ulic Mickiewicza i Jasnej. Do zaoferowania są garaże metalowe zamykane o wymiarach 3x5m. Dostępne są też miejsca parkingowe bez zadaszenia na przyczepy lub urządzenia większych gabarytów-cena do uzgodnienia.. Osoby zainteresowane wynajmem, proszone są o kontakt w celu rezerwacji box-u. Teren utwardzony-oświetlony-monitorowany, ogrodzony siatką z automatyczną bramą wjazdową...Wystawiam fakturę VAT.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Wygasa za 17 dni
Rozpoczęcie: 11.09.2020, 11:38, zakończenie: 11.11.2020, 09:36

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


mirojan

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)