Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem pozostałych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Schowki Magazynowe | Małe Magazyny

Zapraszamy do bezpiecznego przechowania rzeczy w naszych magazynach, skrytkach oraz specjalnie przygotowanych pomieszczeniach w świecie znanych jako Self Storage. Możesz przechować u nas meble, opony, rowery, motocykl, maszyny, dokumenty i wszystko co zechcesz. Oferujemy elastyczne umowy najmu oraz monitoring i swobodę korzystania o dowolnej porze w ciągu doby. Dodatkowo posiadamy izolowane pomieszczenia które pozwalają na przechowanie towarów w optymalnych temperaturach.

Magazynowania24.pl to bezpieczne przechowywanie Twoich rzeczy

Planujesz przeprowadzkę albo remont. Nie masz co zrobić z rzeczami, dzwonisz po znajomych podpytujesz... Część rzeczy zostawiasz u jednych, inną u drugich. Marnujesz cały dzień, przejeżdżasz kilometry, w efekcie jesteś wykończony i myślisz gdzie tu upchnąć jeszcze kilka pozostałych rzeczy... Znane co?:)
Na szczęście teraz w województwie łódzkim jest na to znacznie prostszy sposób

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i wynajmiesz powierzchnię jaka jest Ci w danym momencie potrzebna. Bez tracenia czasu, bez kombinacji. Już od 69zł. Na dowolny okres. To jeszcze nie wszystko.. Jeśli nie masz jak przewieźć swoich rzeczy to również nie jest to żaden problem. Daj nam tylko znać, a chętnie zorganizujemy niedrogi transport, którym przewieziemy wszystko co tylko potrzebujesz. Prawda że proste?

Wynajęcie magazynu od 69 zł miesięcznie!

www.magazynowania24.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Wygasa za 6 dni
Rozpoczęcie: 02.09.2020, 19:34, zakończenie: 02.10.2020, 19:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Magazynownia24pl

  606 [pokaż]

Lokalizacja

  • Henryków (gmina Zduńska Wola)

Informacje dodatkowe

  • Schowki magazynowe od 69zł/msc Pomagamy w transporcie do magazynu U nas możesz przechować wszystko