Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemObróbka metali i tworzyw). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kontenery, pojemniki

Specjalizujemy się w produkcji pojemników, kontenerów gruzowych i złomowych oraz na nieczystości stałe (śmieci komunalne, przemysłowe). Wykonujemy konstrukcje stalowe i elementy ślusarki budowlanej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również:
· pojemniki plastikowe o różnych pojemnościach,
· pojemniki typu HDS do selektywnej zbiórki odpadów,
· koszopopielnice biurowe,
· kosze parkowe i uliczne.

Jesteśmy producentem kontenerów socjalnych, biurowych i magazynowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy do naszej oferty sprzedaż samochodów hakowych, bramowych, śmieciarek, maszyn, urządzeń komunalnych. Prowadzimy również naprawę wyżej wymienionych samochodów oraz samochodów ciężarowych a także urządzeń hakowych i bramowych do samochodów ciężarowych.

Zadzwoń i zapytaj!
tel. 603 768 579

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Wygasa za 29 dni
Rozpoczęcie: 03.06.2020, 14:40, zakończenie: 02.08.2020, 15:50

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


pphupoj

  603 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)

Informacje dodatkowe

  • Przed zakupem proszę o kontakt telefoniczny