Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyRemonty i wykończeniaGlazurnictwo). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Układanie glazury i terakoty

Witam, oferuję usługi zakładania glazury i terakoty zgodnie z zasadami sztuki budowlanej.                        Realizuje projekty klienta, na życzenie udzielam porad w realizacji robót. W ramach prac przygotowawczych piomuję ściany, poziomuje podłogi. Przed obłożeniem stopni schodów ceramiką, wyrównuje flizą ich powierzchnie i kąty. Po zakończeniu układania ceramiki mogę zamontowac elementy białego montażu. Możliwe jest wykonanie zmian instalacj hydraulicznej i elektrycznej. Montaż wentylacji,ewntualnie drzwi. Klient nie musi szukać podwykonawów innych specjalności. Na wykonane prace udzielam gwarancji.        

Oferuję obłożenie okładziną ceramiczną:

- ścian, podłóg, schodów, elewacji, tarasów, balkonów oraz profesjonalne hydroizolacje w pomieszczeniach sanitarnych i na zewnątrz.

- montaż dekorów;

- wycinanie otworów w ceramice;

- cięcie i klejenie cokołów;

- montaż kamienia dekoracyjnegi i naturalnego - wewnątrz na elewacji, podmurówce oraz małej architekturze ogrodowej.

Zapraszam do współpracy. Pozdrawiam

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Ostatnie zmiany: 10.05.2020 14:09
Wygasa za 20 dni
Rozpoczęcie: 08.05.2020, 18:13, zakończenie: 22.12.2020, 14:06

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


chrzanowskipawel1

  666 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (cały powiat)