Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyRemonty i wykończeniaUsługi kompleksowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Remonty, wykończenia wnętrz

Witam, zapraszam do skorzystania z moich usług remontowych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy za granicą i w kraju. Powierzone zadania wykonuję zgodnie ze sztuką budowlana. Z dbałoscia o szczegóły wykonania robót, powierzone mienie i interes klienta. Na życzenie mogę udzielić porady w zakresie wykonawstwa, i aranżacji pomieszczeń. Mogę zrealizować wizje klienta, przyjąć do realizacji nie typowe koncepcje. Realizujemy m.in. roboty w zakresie:

- instalacji elektrycznych, hydraulucznych w tym biały montaż: wanny, brodziki z kabiną natryskową,     umywalki, kompakty;

- montaż zabudowy z płyt G-K - sciany, sufity, docieplenia;

- malowanie, tapetowanie, kamień dekoracyjny i naturalny;

- układanie glazury i terakoty wylewki samopoziomujące;

- montaż paneli, wykładzin;

- montaż i demontaż drzwi;, montaż parapetów, obróbka glifów drzwi i okien;

- tynki dekoracyjne i strukturalne;

- montaż mebli - /taniej niż w IKEI/;

- mała achitektura ogrodowa

pozdrawiam

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Ostatnie zmiany: 07.05.2020 19:59
Wygasa za 16 dni
Rozpoczęcie: 07.05.2020, 15:47, zakończenie: 24.12.2021, 01:24

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


chrzanowskipawel1

  666 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (cała gmina)