Praca programista PHP Łódzkie

Poszukujemy Programisty PHP. Osoba na tym stanowisku będzie tworzyła i wspierała dedykowane aplikacje webowe. Praca dla dużych i znanych klientów przy ciekawych i ambitnych projektach. Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy i sposoby wytwarzania oprogramowania. Dlatego też oczekujemy, że kandydaci będą komunikatywni oraz nastawieni na rozwój osobisty.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w tworzeniu serwisów lub aplikacji webowych
  • bardzo dobra znajomość języka PHP 5.6, 7.x
  • znajomość jednego z frameworków PHP (Symfony, Laravel, Yii2)
  • znajomość systemów kontroli wersji - Git
  • dobra znajomość HTML5, CSS3, JS (Ajax, JQuery)
  • doświadczenie w pracy z bazami danych (MySQL)
  • umiejętność stosowania praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Mile widziane (nie wymagane):

  • znajomość optymalizacji zapytań SQL
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych/automatycznych
  • znajomość nie relacyjnych baz danych
  • Zakres obowiązków:
  • projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania na podstawie analizy procesów biznesowych klientów
  • diagnostyka błędów
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy dzięki szkoleniom zewnętrznym
  • pracę na pełen etat na miejscu
  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (e-commerce, logistyka, web)
  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
  • możliwość częściowej pracy zdalnej

CV oraz listy motywacyjne prosimy kierować na adres praca(at)configo.pl

configo

 514 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)