Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoMurarstwo, tynkarstwo i ocieplanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ocieplanie pianką PUR, ocieplenie poddasza

Oferta wygasła.

Zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem izolacji termicznych zarówno z pianki zamkniętej jak i otwartokomórkowej. Do ocieplania stosujemy tylko najwyższej jakości materiałów. Wykonujemy: - poddasza - przechowalnie, chłodnie - obory, kurniki, chlewnie - stropy, posadzki itp. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie, więc jeśli zależy Ci na jakości wykonanej usługi to zadzwoń, zapraszam. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 18.08.2019, 13:09, zakończenie: 10.01.2020, 18:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


DAKSPUR

  605 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska