Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaPodzespoły samochodów osobowychPłyny eksloatacyjne, oleje). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dodatek do paliwa - czyści układ paliwowy; benz

Cena: 40 zł / sztukę

Aukcja dotyczy

Fast Fuel - Fuel System Cleaner

12 oz - 354 ml

Fast Fuel™ Gasoline Fuel System Cleaner

„Fast Fuel™ Gasoline Fuel System Cleaner” – to środek do czyszczenia benzynowego układu paliwowego. Jest tak zbudowany, aby po jego zastosowaniu dokładnie oczyścić cały układ paliwowy w tym pompy i wtryskiwacze. Zastosowanie go ma na celu również dodanie składników smarnych do układu paliwowego. „Fuel System Cleaner” ma na celu usunięcie z układu paliwowego osadów węglowych, oczyszczenie wtryskiwaczy, zaworów, komory spalania, przewodów paliwowych i zablokowanych portów.

Czysty i sprawnie działający układ paliwowy przyczynia się do optymalnego spalania paliwa, efektywnego wykorzystania pełnej mocy silnika i oszczędnego zażycia paliwa, oraz zapewnia niski poziom emisji spalin. Czysty i prawidłowo działający układ paliwowy ma szczególnie duże znaczenie w pojazdach z systemem „stop-and go”. Zastosowanie preparatu minimalizuje skutki jazdy na paliwie o kiepskiej jakości. „Fast Fuel™ Gasoline Fuel System Cleaner” jest kompatybilny ze wszystkimi gatunkami benzyny i skuteczny przez co najmniej 5.000 km.

Opis produktu:

  • Czyści cały układ paliwowy w tym pompy i wtryskiwacze.
  • Przyczynia się do niskiej emisji spalin i optymalnego zużycia paliwa.
  • Pomaga osiągnąć maksymalną wydajność silnika.
  • Pomaga osiągnąć maksymalny stopień spalania paliw.
  • Kompatybilny ze wszystkimi gatunkami benzyn.
  • Zaleca się stosować co 5000 km.
  • Produkt występuje w opakowaniu 12 oz. (12 uncji), to jest ok. 354 ml.

Jak korzystać?

Produkt występuje w opakowaniu 12 oz. (12 uncji), to jest ok. 354 ml. Jedno opakowanie przewidziane jest na 60-80 litrów paliwa.

Preparat zastosuj bezpośrednio przed zatankowaniem paliwa.

Dodaj do prawie pustego zbiornika benzyny odpowiednią ilość preparatu, a następnie całkowicie napełnij zbiornik z paliwem.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Wygasa za 21 dni
Rozpoczęcie: 11.06.2019, 16:04, zakończenie: 29.07.2020, 08:59

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


AkumulatoryPabianice

  601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (cały powiat)