Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaPodzespoły samochodów osobowychPłyny eksloatacyjne, oleje). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Uszlachetniacz Paliwa Diesel TDi HDi CRDi JTD

Cena: 40 zł / sztukę

Aukcja dotyczy

Fast Fuel Diesel Injector Cleaner

12 oz (354 ml)

Fast Fuel™ Diesel Injector Cleaner

"Fast Fuel™ Diesel Injector Cleaner" to nowoczesny preparat stworzony do dokładnego czyszczenia końcówek wtryskiwaczy i zaworów dolotowych. Do usuwania wszelkich osadów i złogów węglowych, które powodują gorsze spalanie i większe zużycie paliwa. Systematyczne stosowanie preparatu przywraca prawidłowe rozpylanie paliwa, konieczne do optymalnego spalania mieszanki. Po zastosowaniu preparatu otrzymujemy niczym nie zakłócony strumień paliwa konieczny do prawidłowego działania silnika. Preparat jest kompatybilny ze wszystkimi gatunkami oleju napędowego.

Opis produktu:

  • Usuwa osady układu wtryskowego, czyści końcówki wtryskiwacza i zawory dolotowe.
  • Przywraca wtryskiwaczom pełen wzór rozpylenie paliwa, aby uzyskać szybkie włączenie silnika i oszczędność paliwa.
  • Pomaga zmaksymalizować skład mieszanki paliwowo-powietrznej, zapewniając optymalną siłę spalania
  • Produkt występuje w opakowaniu 12 oz. (12 uncji) tj. ok. 354 ml.

Jak korzystać?

"Fast Fuel™ Diesel Injector Cleaner" jest szybki i łatwy w użyciu. Wlać całą zawartość opakowania do prawie pustego zbiornika paliwa, a następnie wypełnić zbiornik olejem napędowym. Preparat w opakowaniu 12 oz. (354 ml). przeznaczony jest na 60-80 litrów oleju napędowego. W przypadku zatankowania mniejszej ilości oleju napędowego, zmniejsz dawkę preparatu proporcjonalnie. Zastosuj kiedy zauważysz spadek mocy silnika, że silnik pracuje nierównomiernie, spalanie jest powyżej normy, zatankowałeś paliwo o kiepskiej jakości lub zabrudzone.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Wygasa za 21 dni
Rozpoczęcie: 11.06.2019, 15:56, zakończenie: 29.07.2020, 08:59

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


AkumulatoryPabianice

  601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (cały powiat)