Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka budowlana leśna okolice okazja

Oferta wygasła.

Cena: 35 500 zł / działkę budowlaną

Szukasz swojego azylu, które da ci  spokój i kontakt z naturą-zapraszam do zapoznania się z ofertą.Sprzedam niezabudowaną nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 14,39cm kwadratowych.Działka znajduje się w miejscowości Laskowiec gmina Zduńska Wola. Teren w kształcie zbliżonym do trapezu i szerokości z frontu ok. 47m, częściowo ogrodzony, w części porośnięty lasem działka z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.Na jednej z działek znajdują się fundamenty pod altanę. Media prąd i woda w drodze. Nieruchomość położona z dala od miejskiego zgiełku, idealnie nadaje się na rekreację jak i pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Okolica bezpieczna w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Blisko do Zduńskiej Woli i Sieradza. Okazyjna cena do negocjacji;) Zapraszamy do kontaktowania się i oglądania. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 15.05.2019, 13:57, zakończenie: 03.08.2019, 17:58

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Vercia87

  530 [pokaż]

Lokalizacja

  • Laskowiec (gmina Zduńska Wola)