Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka budowlana Tymienice

Cena: 95 000 zł / 1

Witam. Posiadam do sprzedania działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Tymienice. Działka o powierzchni 1250m2, kształt prostokąta. Znajduje się ona w spokojnej i bezpiecznej okolicy w odległości ok 3km od centrum Zduńskiej Woli. W pobliży przystanek MPK i ścieżka rowerowa do miasta. Działka jest ogrodzona z dwóch stron, dojazd do działki częściowo droga asfaltowa i niewielkim odcinkiem drogą gruntową. Wodociąg znajduje się w drodze gminnej graniczącej z działką, do działki podciągnięto prąd (wystarczy podpisać umowę z energetyką na dostawy energii), Istnieje możliwość podłączenia się do kanalizacji lub wybudowania przydomowej oczyszczalni ścieków.  

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Ostatnie zmiany: 30.09.2019 21:17
Wygasa za 8 dni
Rozpoczęcie: 08.05.2019, 09:52, zakończenie: 30.10.2019, 21:17

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Karolina85

  605 [pokaż]

Lokalizacja

  • Tymienice (gmina Zduńska Wola)