Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka budowlana Tymienice

Cena: 95 000 zł / 1

Witam. Posiadam do sprzedania działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Tymienice. Działka o powierzchni 1250m2, kształt prostokąta. Znajduje się ona w spokojnej i bezpiecznej okolicy w odległości ok 3km od centrum Zduńskiej Woli. W pobliży przystanek MPK i ścieżka rowerowa do miasta. Działka jest ogrodzona z dwóch stron, dojazd do działki częściowo droga asfaltowa i niewielkim odcinkiem drogą gruntową. Wodociąg znajduje się w drodze gminnej graniczącej z działką, do działki podciągnięto prąd (wystarczy podpisać umowę z energetyką na dostawy energii), Istnieje możliwość podłączenia się do kanalizacji lub wybudowania przydomowej oczyszczalni ścieków.  Możliwość negocjacji ceny.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Ostatnie zmiany: 08.01.2020 22:34
Wygasa za 5 dni
Rozpoczęcie: 08.05.2019, 09:52, zakończenie: 10.07.2020, 22:36

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Karolina85

  605 [pokaż]

Lokalizacja

  • Tymienice (gmina Zduńska Wola)