Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dla DzieciZabawki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Arka Noego

Cena: 50 zł / 1

Arka Noego jest zabawka używana w dobrym stanie, posiada wszystkie zwierzęta i jest w 100% sprawna. Nowa kosztuje 139zl ja oferuje dużo niższa cene. INTERAKTYWNA ARKA NOEGO DUMEL Wspaniała Arka z dziewięcioma zwierzątkami na pokładzie! Wydaje zabawne dźwięki i wesołe rymowanki. Zawiera pianinko, na którym można zagrać swoje pierwsze kompozycje. Wspaniała arka Noego zawiera 9 zwierzątek, które nagrodzą dzieci realistycznymi odgłosami bądź zabawną rymowanką za każdym razem, kiedy odgadną prawidłowy kształt i włożą je w odpowiednie miejsce. Ster arki po przekręceniu wydaje realistyczne dźwięki. Zabawka posiada kolorowe mini pianinko, na którym można zagrać własną kompozycję. Istnieje możliwość doczepienia sznureczka do arki za pomocą którego może być prowadzona przez maluszka. Arka podczas jazdy imituje ruchy „płynącej na falach łodzi”. Zabawka przeznaczona od 12 miesiąca. DŹWIĘK, RYMOWANIE , MÓWI PO POLSKU Noe, konik, krówka, owieczka, świnka, kogut, żyrafa, lew, tygrys, małpka słoń.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Ostatnie zmiany: 15.05.2019 14:47
Wygasa za 18 dni
Rozpoczęcie: 05.12.2018, 19:04, zakończenie: 14.06.2019, 14:47

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


micpia12

  515 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)