Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Przedstawiciel Handlowy

Hurtownia Fryzjerska Lampadion Marcin Fijałkowski poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Miejsce pracy: Zduńska Wola

Oferujemy:
– umowę o pracę na pełen etat,
– premię uzależnionią od obrotu,
– niezbędne narzędzia pracy: tablet, laptop, samochód, telefon,
– możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji,
– miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
– szkolenie wdrożeniowe przygotowujące nowe osoby do pracy na w.w. stanowisku

Obowiązki:
– obsługa klientów i sprzedaży w biurze oraz w terenie,
– realizacja planów sprzedaży,
– przygotowywanie ofert, wycen, współpraca z kontrahentami, poszukiwanie nowych klientów
i opieka nad starymi

Wymagania:
– kandydat musi być osobą bezrobotną, zarejestrowaną w Urzędzie Pracy w Zduńskiej Woli,
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i pracy w terenie,
– mile widziane doświadczenie we fryzjerstwie,
– prawo jazdy kat. B,
– umiejętność pracy w zespole,
– znajomość mediów społecznościowych,
– znajomość obsługi komputera i tabletu,
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
– sumienność, odpowiedzialność i kreatywność,
– dobra organizacja czasu pracy

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszę o przesłanie CV wraz
z listem motywacyjnym poprzez kliknięcie w przycisk „APLIKUJ”

Oferty prosimy wysyłać na adres: marcin.fijalkowski@lampadion.com,
lub kontaktować się pod nr tel.: 798 681 681

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Od dnia 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać nowe rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W świetle powyższego wypełniając obowiązek informacyjny pragniemy przypomnieć podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Państwa podczas procesu rekrutacji.

Informujemy, że przesyłając swoje dane osobowe, całości zgadza się Pan/Pani z regulaminem i polityką prywatności firmy Lampadion Marcin Fijałkowski, a także wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób wskazany poniżej:
1. Wśród danych osobowych niezbędnych podczas procesu rekrutacji znajdują się: imię i nazwisko kandydata, adres, adres e-mail, nr telefonu;
2. Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: Administrator) jest właściciel Lampadion Marcin Fijałkowski;
3. Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Zduńska 81 A, 98-220 Zduńska Wola, woj. łódzkie lub poczty elektronicznej akademia@lampadion.com;
4. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie ustawy RODO w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z zadań statutowych realizowanych przez Administratora tj. procesu rekrutacji;
5. Administrator udostępnia dane, podmiotom świadczącym usługi księgowe i kadrowe;
6. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do:
a. żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych,
b. żądania od Administratora sprostowania Pani/Pana danych osobowych,
c. żądania od Administratora usunięcia Pani/Pana danych osobowych,
d. żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,
e. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,
f. przenoszenia Pani/Pana danych osobowych.
Z powyższych praw można skorzystać wyłącznie poprzez kontakt pisemny za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Zduńska 81 A, 98-220 Zduńska Wola, woj. łódzkie.
7. Dane przetwarzane w bazie będą do czasu zgłoszenia żądania usunięcia danych lub sprzeciwu.

Informujemy również, że administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Ostatnie zmiany: 18.10.2018 11:45
Wygasa za 2 dni
Rozpoczęcie: 11.10.2018, 11:18, zakończenie: 26.10.2018, 08:55

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

Lampadion

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)