Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Hostessa Zduńska Wola - praca w weekend

Ogólnopolska Agencja PMT Marketing System poszukuje na stanowisko:

Hostessa
Miejsce: Zduńska Wola, market Intermarche
Dni pracy: 21-22.09.2018 oraz 28-29.09.2018
godziny 14-20 piątek, 10-16 sobota

Zakres obowiązków:
Do obowiązków hostessy należy aktywne promowanie produktu, poprzez prowadzenie animacji.

Korzyści:
* Umowa zlecenie,
* Możliwość dalszej współpracy przy kolejnych zleceniach,
* Nawiązywanie nowych kontaktów i zdobywanie doświadczenia
* Atrakcyjne wynagrodzenie (od 16 brutto/h - premie uzależnione od sprzedaży)

W zamian oczekujemy:
* Otwartości na ludzi, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
* Miłej aparycji i przyjaznego nastawienia
* Dyspozycyjności

Uśmiechnięte i dyspozycyjne osoby, zachęcamy do aplikacji przez link:

pmt.elevato.net/pl/hostessa-zdunska-wola-praca-w-weekend,ja,67

PMTMarketingSystem

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)