Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracySzukam pracyPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Poszukuję pracy - biurowa/obsługa klienta

Oferta wygasła.

Poszukuję pracy biurowej lub związanej z obsługą klienta, najlepiej na terenie Zduńskiej Woli (nie gastronomia i nie duże sklepy spożywcze). Mam 24 lata i uczę się zaocznie. Posiadam doświadczenie w pracach biurowych (np. obsługa korespondencji, praca w programie KC Firma, porządkowanie dokumentów) oraz w szeroko pojętej obsłudze klienta (np. sklep spożywczy, praca na recepcji serwisu samochodowego oraz jako specjalista ds. rekrutacji pracowników tymczasowych), a ostatni rok pracowałam w sklepie meblowym (i ta branża najbardziej mnie interesuję). Jestem otwarta na każdą propozycję i zainteresowanym prześlę swoje CV.

Zależy mi na dogadaniu się z umową. 

Ostatnie zmiany: 17.04.2018 20:15
Rozpoczęcie: 03.04.2018, 19:45

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

abc1234

  574 484 420

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)

Lista kategorii