Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaRośliny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sosny,świerki szczepione ,formowane

Cena: 40 zł / sztukę

Bonsai ogrodowe,sosny,świerki,tuje,cyprysy,jałowce szczepione sprzedam.Rosliny szczepimy ze wzgledu na to ze  albo nie ma mozliwosci uzyskac tych odmian innymi sposobami (wegetatwnie lub generatywnie ) albo uzyskane tanszymi sposobami żle pózniej rosną lub nie przenoszą cech dziedzicznych roslin matecznych.Ceny iglakow szczepionych w zaleznosci od wieku rosliny i ilosci miejsc zaszczepionych na danej roslinie  od 35zl Sosny szczepione nie wymagają zadnych ingerencji w korone  zaszczepionego drzewka Wiecej informacji na stronie www dzialkowiec az.pll Zdunska Wola ul.Grabowa 8 Zapraszamy od pon.do sob w godz 8-18 a od kwietnia do sierpnia 8-20

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć
lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.

Ostatnie zmiany: 07.10.2023 11:17
Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 09.12.2017, 21:57, zakończenie: 19.12.2023, 13:31

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


irka

 601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)

Informacje dodatkowe

  • Nie prowadzimy sprzedazy wysyłkowej