Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemFotografia, grafika i video). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Filmowanie Wesel - DSLR HD

Zajmuję się filmowaniem ślubów, wesel i innych imprez okolicznościowych. Jeśli chcą Państwo na dłużej zatrzymać wyjątkowe wspomnienia i macie dość sztampowych filmów - trafiliście w dobre miejsce. 

Do każdego filmu podchodzę indywidualnie i staram się, aby film był dostosowany do Państwa potrzeb i uwag. Filmuję według życzeń: od przygotowań w Państwa domach, poprzez ślub i szalone zabawy na sali weselnej. Działam głównie w Sieradzu, ale również na terenie całego woj. łódzkiego. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, proponuję dwa rodzaje filmów:

  • typowy reportaż z wesela tworzony kamerą
  • krótszy, ok. godzinny film z najważniejszymi momentami tworzony za pomocą techniki DSLR (obraz w filmowym stylu)

Dla chętnych proponuję dodatkowe usługi, aby urozmaicić film - np. drugi operator czy filmowanie z powietrza za pomocą drona.

Posiadam uprawnienia do filmowania w obiektach sakralnych. Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, gdzie pokażę swoje dotychczasowe prace i odpowiem na wszystkie pytania.

 

telefon: 508-340-365
kontakt e-mail: filmsieradz@gmail.com

Ostatnie zmiany: 12.02.2018 09:16
Wygasa za 7 dni
Rozpoczęcie: 06.04.2017, 17:22, zakończenie: 28.02.2018, 14:33

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

FilmHD

  508 340 365

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (cały powiat)

Lista kategorii