Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Do wynajęcia hale/budynki magazynowe

DO WYNAJĘCIA NIERUCHOMOŚĆ NA PROWADZENIE
DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJBudynek produkcyjno -biurowy o całkowitej powierzchni 200 m2 , położony w cichej i spokojnej dzielnicy Zd-Woli.Do chwili obecnej prowadzona była tam szwalnia.
W skład budynku wchodzą :
dwie hale produkcyjne na których rozprowadzona jest instalacja elektryczna ,centralne ogrzewanie z pieca węglowego, wydzielone pomieszczenia socjalne z sanitariatami oraz magazynki.
Pomieszczenie biurowe o powierzchni 40 m2 z wydzielonym pomieszczeniem socjalnym oraz toaletą.W biurze także zamontowane centralne ogrzewanie oraz klimatyzacja,rozprowadzona instalacja internetowa.Nowe okna PCV.
We wszystkich pomieszczeniach zarówno w biurze jak i halach na podłogach płytki.
Do obu hal duże wrota wjazdowe.
W 2006 roku wymieniona całkowicie instalacja elektryczna.
Budynek z zewnątrz wykończony białym sajdingiem ,całość ogrodzona płotem z dużą bramą wjazdową.Plac wokół budynku wyłożony kostką.

Budynki mają duże możliwości adaptacyjne, można wykorzystać je na hurtownie,zakład produkcyjny,magazyny zakres przeznaczenia jest duży.

NIERUCHOMOŚĆ GODNA POLECENIA.

Serdecznie zapraszam na prezentacje


Koszt najmu 3500 zł (netto do negocjacji)


Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający


Więcej informacji: Jolanta Miller tel. 502 618 936 lub emjotnieruchomosci@gmail.com


EMJOT Nieruchomości
ul. Mickiewicza 2
98-220 Zduńska WolaWięcej ciekawych ofert:

www.EMJOTnieruchomosci.pl
www.facebook.com/biuro.EMJOTChcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Wygasa za 15 dni
Rozpoczęcie: 15.09.2016, 14:41, zakończenie: 11.03.2020, 10:39

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


EMJOT_Nieruchomosci

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)