Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Audytor/Tajemniczy klient

Agencja Badawcza Fast Solutions z siedzibą w Rzeszowie poszukuje osób zainteresowanych podjęciem dodatkowej pracy jako

Tajemniczy Klient

Dysponujesz wolnym czasem i chcesz wzmocnić swój budżet? Lubisz odwiedzać różnego rodzaju placówki handlowo-usługowe? Podczas zakupów korzystasz z pomocy obsługi i ważny jest dla Ciebie profesjonalizm pracowników?

W takim razie może to być oferta dla Ciebie.

Przed kandydatami nie stawiamy żadnych formalnych wymogów kwalifikacyjnych odnoszących się do wykształcenia. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie i przede wszystkim rzetelność audytora.

Oferujemy:

- współpracę w oparciu o Umowę zlecenie lub B2B;
- współpracę dorywczą w perspektywie długoterminowej;
- możliwość udziału w wybranych projektach spośród szerokiego spektrum różnorodnych badań;
- stosowne materiały i niezbędne szkolenia przygotowujące do realizacji audytów;
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia i dodatkowych środków finansowych.

Jeżeli jesteś dobrym obserwatorem, potrafisz spontanicznie zainscenizować sytuację wskazaną w scenariuszu wizyty i zachować zimną krew w sytuacjach stresowych - dołącz do nas.

Co jakiś czas, w zależności od dostępności badań, kontaktujemy się z wybranymi kandydatami o profilu spełniającym określone kryteria, do wizyty we wskazanej placówce. Zapewniamy stosowne materiały i niezbędne szkolenia.

Jeżeli sądzisz, że to praca dla Ciebie, zgłoś się do nas wypełniając formularz dostępny pod podanym linkiem:

docs.google.com/a/fastsolutions.pl/forms/d/1sBXREvEtzd-ngOZUkDQv_pyk09qh7svM2nFeul02894/viewform

Pamiętaj! Współpraca z nami ma charakter dorywczy! Nie gwarantujemy stałego zatrudnienia, a jedynie możliwość zdobycia dodatkowych środków finansowych. Zarejestrowanie się w bazie nie jest równoznaczne z otrzymaniem zlecenia. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 04.06.2024 13:36
Wygasa za 14 dni
Rozpoczęcie: 27.06.2016, 14:42, zakończenie: 01.08.2024, 07:51

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


rekrutacjaFS

 177 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska