Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoOgrodzenia i brukarstwo). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Brukarstwo kompleksowo

Układanie kostki brukowej i galanterii brukarskiej.

Nasza firma wykonuje każdy rodzaj prac brukarskich, wykonujemy schodki, tarasy, chodniczki jak również duże posesje i place manewrowe. Dla każdego naszego klienta wykonujemy profesjonalne i darmowe projekty w technice 2D i 3D . Oferujemy również rzetelne i darmowe pomiary posesji . Nasze prace wykonujemy z najwyższej jakosci materiałów własnych jak i materiałów powierzonych przez naszych klientów. Do każdej wykonanej przez nas pracy podpisujemy umowy i udzielamy 24 miesiace gwarancji. Pomagamy również w doborze kostki brukowej i jej kupnie w najniższych cenach w regionie. Świadczymy usługi również w stawianiu ogrodzeń. Wiecej informacji udzielamy telefonicznie, zapraszamy do współpracy.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Ostatnie zmiany: 14.03.2020 06:57
Wygasa za 28 dni
Rozpoczęcie: 17.04.2016, 21:33, zakończenie: 09.08.2020, 09:33

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


pawlasty5

  693 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (cały powiat)