Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zatrudnie doradce klienta w salonie Fachowiec

Oferta wygasła!

Doradca klienta

(miejsce pracy Zduńsak Wola)

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzielny/a za:

  1. profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów;
  2. indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta;
  3. sporządanie zamówień
  4. prowadzenie dokumentacji zgodnie z standardami firmy

Wymagania

jeżeli:

  1. lubisz pracę w handlu;
  2. uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;
  3. jesteś przedsiębiorczy/a i bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;
  4. lubisz działać zespołowo;
  5. chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia;
  6. jesteś nastawiony/a na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań

Oferujemy

  1. stałe zatrudnienie (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenia;
  2. profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia;
  3. możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;
  4. dobrą atmosferę;

Jeżeli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy w Naszym salonie prześli CV na adres e-mail torazdunska@op.pl lub złóż osobiście w salonie.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 12.12.2018, 15:54, zakończenie: 11.01.2019, 15:54

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

utklato

 505 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)